Logo Logo
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 

Nowe wytyczne Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla Komisji powołanych przez Wojewodę ws. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej - 29.05.2018 r.

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zostały umieszczone nowe wytyczne dla Komisji powołanych przez Wojewodę dotyczące ogólnych zasad szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę.

W związku z pytaniami rolników z Gminy Dzierzążnia dot. suszy udostępniamy reulamin działania komisji oraz link z  monitoringiem suszy w Gminie Dzierzążnia i aktualny wniosek o oszacowanie szkód.

http://www.susza.iung.pulawy.pl/tabele/1420052/

https://mazowieckie.pl/pl/urzad/struktura-organizacyjna/wydzial-bezpieczenstwa/sprawy-oddzialu-rolnic/aktualnosci/36140,Nowe-wytyczne-Ministerstwa-Rolnictwa-i-Rozwoju-Wsi-dla-Komisji-powolanych-przez-.html

Informacji dotyczących suszy na terenie Gminy Dzierzążnia udzielamy pod nr tel. 23 661 59 04 wew. 48