Logo Logo
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 

                            Przypominamy, że zbliża się 30 kwietnia, czyli ostateczny termin do złożenia deklaracji podatkowej za 2017 rok. Apelujemy, aby nie czekać ze złożeniem zeznania do ostatniej chwili, gdyż trzeba się liczyć z sytuacjami nieprzewidzianymi, a nie dochowanie terminu może nas narazić na odpowiedzialność karno - skarbową.

                       Zeznanie podatkowe najlepiej wysłać przez Internet, można to zrobić również za pośrednictwem operatora pocztowego lub złożyć w Urzędzie. Na ostatnie dni akcji PIT zaplanowaliśmy szereg działań, które mamy nadzieję pomogą Państwu szybko i prawidłowo wywiązać się z corocznego obowiązku podatkowego.

Wydłużone godziny składania PIT-ów

W dniach 26, 27 i 30 kwietnia zeznania roczne będzie można składać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Płońsku do godz. 18.00.

Złóż PIT w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku

W dniach 26 i 27 kwietnia br. w godz. 15.00 – 18.00, zeznania podatkowe będzie można złożyć również w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku. Na specjalnie utworzonym stanowisku, korzystając ze wsparcia pracownika Urzędu Skarbowego, będzie można wysłać swój elektroniczny PIT za 2017r.

Sobota z PIT-em – 28 kwietnia 2018r.

Wszystkich podatników, którzy nie złożyli jeszcze zeznań rocznych zapraszamy do odwiedzenia Urzędu Skarbowego w sobotę 28 kwietnia br. W godz. 9.00 – 13.00 będzie można szybko i sprawnie złożyć deklarację podatkową, uzyskać fachową informację i pomoc w prawidłowym rozliczeniu podatku dochodowego oraz dowiedzieć się jak złożyć zeznanie przez Internet.

30 kwietnia urna do godz. 24.00

W ostatnim dniu akcji PIT, czyli 30 kwietnia br., po zakończeniu pracy Urzędu, tj. po godz. 18.00, zostanie wystawiona urna, do której będzie można złożyć zeznanie do godz. 24.00.