Logo Logo
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 
 

"Wspólnie o inwestycjach w regionie" - zaproszenie na spotkanie otwarte dla Radnych i Mieszkańców Gminy Dzierzążnia

W imieniu dyrekcji płockiego oddziału Energa-Operator serdecznie zapraszam Radnych Gminy Dzierzążnia na spotkanie, którego tematem będzie omówienie planowanych w najbliższym czasie inwestycji na terenie powiatu płońskiego poprawiających niezawodność dostaw energii elektrycznej dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Z uwagi na szeroki zakres zadań do realizacji, spotkanie będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Nasi pracownicy i projektanci przedstawią harmonogram prac oraz zasady współpracy z właścicielami gruntów, na których planowana jest budowa wymaganych urządzeń energetycznych. Będziemy również do dyspozycji w razie potrzeby wyjaśnienia wszelkich spraw związanych z prowadzoną przez lokalnego operatora systemu dystrybucyjnego działalnością.

Spotkanie odbędzie się w auli Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku, przy ul. Płockiej 50 w dniu 19 września, w godzinach 11.00 – 13.00. Będzie nam miło powitać na nim również Radnych Gminy Dzierzążnia.

 

Z poważaniem

Aldona Niedzielak
Główny Specjalista ds. Komunikacji
Biuro Komunikacji

T +48 24 368 82 49
M +48 605 323 452
aldona.niedzielak@energa.pl

 

ENERGA-OPERATOR SA
ul. Marynarki Polskiej 130
80-557 Gdańsk
www.energa-operator.pl