Logo Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 
 
 
 
 

KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: W NOWYCH KUCICACH I W DZIERZĄŻNI

WÓJT GMINY DZIERZĄŻNIA OGŁASZA KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW SZKÓŁ: 1. Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dzierzążni, 2. Szkoły Podstawowej w Nowych Kucicach. Organ prowadzący: Gmina Dzierzążnia, Dzierzążnia 28, 09-164 Dzierzążnia II.Nazwa i adres szkoły: 1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni, Dzierzążnia 57, 09-164 Dzierzążnia 2. Szkoła Podstawowa w Nowych Kucicach, Nowe Kucice 46, 09-164 Dzierzążnia.
 
 
 
 
 
 
 
 

Gmina Dzierzążnia w prozie i poezji

Gminna Biblioteka Publiczna w Dzierzążni pod patronatem Wójta Gminy Dzierzążnia organizuje konkurs literacki "Gmina Dzierzążnia w prozie i poezji". Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Dzierzążni, Szkoły Podstawowej w Nowych Kucicach oraz III klas gimnazjalnych Gimnazjum w Dzierzążni. Konkurs ma na celu promocję walorów historycznych, kulturowych i przyrodniczych Gminy Dzierzążnia oraz zachęcenie mieszkańców Gminy Dzierzążnia do aktywnego odkrywania i poznawania historii swojej rodziny, w szczególności w odniesieniu do małej ojczyzny oraz przedstawienie walorów swojej małej ojczyzny. Regulamin konkursu w załączniku.