Logo Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 

Gmina Dzierzążnia posiada podpisaną umowę ze Schroniskiem "Nadzieja" w Napierkach, Napierki 53, 13-111 Janowiec Kościelny.

Kontakt ze Schroniskiem:

telefon: 609 694 532 lub 601 168 450

e-mail: schronisko.nadzieja@op.pl

 

Szukamy osób chętnych do adopcji psów

odłowionych z terenu naszej gminy.

 
 
 
 
Izaura to około 7 letnia sunia w typie owczarka niemieckiego. Pochodzi z gminy Dzierzążnia . Jest raczej pewna siebie . Chętnie wychodzi na spacery, zdarza się jej zachowywać jak szczeniak i zachęcać do zabawy . Nie mamy z nią problemów. Nie jest agresywna . Szukamy jej dobrego domu .
Jest zaszczepiona, odrobaczona i posiada chip .
Pomóż nam - udostępnij
 
 
 
Edit: Izaura została adoptowana w lipcu 2022r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lotek - podlotek wygląda na szczeniaczka ale spokojnie ma 2 latka . Przyjechał z gminy Dzierzążnia.
Mała przytulanka. Jak wejdzie na kolanka , to nie chcę zejść. Chociaż początkowo jest trochę wystraszony, szybko się otwiera. Chętnie zjada smaki . Liczy się dla niego kontakt z opiekunem.
Szukamy fajnego człowieka
Lotek jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany,zachipowany .
Udostępnij
 
Lotek znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kajtek
wiek: około 4 lata (ur. 2018r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
w schronisku od 24.07.2020r.
Kajtek to przesympatyczny średniak o pięknym wyglądzie. Jego puchata biało - czarna sierść przyciąga uwagę a brązowe oczy są pełne nadziei. Kajtek to kochany, energiczny, radosny i przyjazny piesio. Na widok człowieka cieszy się, skacze, poszczekuje i prosi, bardzo prosi o uwagę. Czy znajdzie się dobry człowiek, który zabierze go do domu? Kajtek jest dość silny ale nic nie robi na siłę. Jest bardzo spragniony bliskości człowieka, będzie wspaniałym kompanem długich spacerów oraz cudownym przyjacielem na każdy dzień. Kajtuś czeka na swojego człowieka i przyjaciela.
Kajtek szuka odpowiedzialnego i kochanego opiekuna, który pokaże mu, że człowiek może być dobry.
Szukamy dla Kajtka domu, w którym będzie szczęśliwy.
Nie wydamy go do zamieszkania na zewnątrz, do budy, na łańcuch ani do kojca.
Kajtek jest zachipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Jeśli nie odbierzemy to prosimy o wiadomość sms z imieniem psa. Oddzwonimy.
601 168 450

 
Kajtek znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Idea
Imię: Idea
płeć: samica
wiek: około 5 lat (ur. 2017r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
boks 107
Idea to mała biało - czarna suczka. Jest przemiła, łagodna, trochę bojaźliwa. Widać jednak, że chce zaufać. Człowiek ją zawiódł więc nie ma co się dziwić, że jest ostrożna. Gdy jednak ktoś zdobędzie jej serducho to już na zawsze. Postarajmy się aby szybko znalazł się człowiek, który zasłuży na miłość, oddanie i przyjaźń Idei. Sunia uczy się chodzić na smyczy i wychodzi jej to coraz lepiej. Niestety prawie całe swoje życie spędziła w kojcu w schronisku, więc będzie potrzebowała człowieka cierpliwego chętnego do pracy nad nauką psiej higieny. Idea najlepiej odnajdzie się w domu przy człowieku. Jest to piesek domowy pasujący na kanapę i na kolanka.
Szukamy dla Idei opiekuna gotowego nauczyć ją wszystkiego od podstaw. Sunię trzeba nauczyć zachowywać czystość, załatwiania potrzeb na zewnątrz, chodzenia na smyczy.
Idea chętnie zamieszka w domku z ogrodem lub mieszkaniu w bloku, z własnym posłaniem i pełną miską.
Nie wydamy Idei do budy, na łańcuch ani do kojca.
Idea jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
 
 
 
 ↓
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alek kiedyś Ictus jest większym średniakiem i starszym psem. Ma czarną sierść, na jego piersi widnieje biały żabot a na łapach nosi białe skarpetki. Urody dodaje mu krótki ogonek, który wygląda jak pędzelek. Alka powoli dopada starość. Już nie ma siły brykać a i wzrok już nie ten i oczy zachodzą mgłąKtoś kiedyś o nim napisał, że jest agresywny. My dziś nie widzimy w nim żadnej agresji. Widzimy raczej zmęczonego życiem i czekaniem psa w podeszłym wieku. Alek ładnie chodzi na smyczy, rozgląda się z ciekawością i węszy gdzieniegdzie. Chłopak jest spokojny, nie reaguje na szczekanie innych psów. Nie jest to typ przytulaka ale myślimy, że w dobrym, ciepłym domku otworzy się na człowieka i chętnie sie przytuli.........trzeba mu tylko dać szansę i czas
Alek nie ma już czasu na czekanie. Musi szybko znaleźć kochający i ciepły domek. Taki domek, który pokocha go takim jaki jest i który utuli jego starszawe ciałko
Alek ma około 12 lat. Przyjechał do schroniska 20 kwietnia 2018 r z terenu gminy Dzierzążnia.
Alek szuka dobrego, cierpliwego i kochającego opiekuna.
Szukamy dla Alka domu z ogrodem lub mieszkania w bloku z windą (nie wiemy jak zareaguje na windę). Ze względu na wiek Alek nie powinien chodzić po schodach.
Nie wydamy go do zamieszkania na zewnątrz, do budy, na łańcuch ani do kojca.
Alek jest zachipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
W sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Jeśli nie odbierzemy, prosimy o sms z imieniem psa. Oddzwonimy.
601 168 450

 
Alek znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Itaka
Ta młoda, nieletnia dama bardzo lubi podróżować, mając ok. 3 lat, postanowiła wybrać życie na tzw."GIGANCIE"
Sunia odrobaczona, zaczipowana, zaszczepiona, wykastrowana czeka na swojego podróżnika !
Udostępniamy, szukamy człowieka dla Itaki fantastycznej suczki
 
Itaka znajduje się pod linkiem:
 
Edit: Itaka została adoptowana w lipcu 2022r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hania kiedyś Hibernacja jest średniej wielkości sunią, ma około 6,5 roku. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, wygląda jak pospolity kundelek ale czy to coś złego? Czy dlatego jest bezdomna? Czy nie zasługuje na miłość i opiekę? Otóż Hania bardzo potrzebuje kochającego, cierpliwego i odpowiedzialnego opiekuna. Ona bardzo chce być czyjąś przyjaciółką, chce być głaskana i przytulana. Przy dobrym opiekunie sunia ma szansę otworzyć się na ludzi, otaczający świat oraz żyć szczęśliwie i godnie. Obecnie sunia jeszcze nie ufa ludziom, nadal stroni od nich, woli zacisze budy i towarzystwo koleżanki z boksu. Jednak my bardzo liczymy na to, że znajdzie się dobry człowiek, który wyciągnie pomocną dłoń w stronę Hani, zabierze ją do domu, otoczy opieką i pokarze, że ludzie mogą być dobrzy a świat piękny. Hania mieszka z inną sunią. Suczki dogadują się i są dla siebie nawzajem wsparciem. Hania nie umie chodzić na smyczy, nie lubi zakładać obroży. Przy próbie założenia obroży okazuje niezadowolenie i szczerzy ząbki. Przyszły opiekun Hani powinien mieć doświadczenie w pracy z psami wycofanymi i lękliwymi. Hania potrzebuje czasu na otworzenie się i zaufanie człowiekowi.
Szukamy dla Hani cierpliwego, odpowiedzialnego i troskliwego opiekuna.
Preferowany dom z ogrodem i bez małych dzieci.
Nie wydajemy psów do kojca, na łańcuch, do budy.
Hania jest wysterylizowana, zaszczepiona i posiada chip.
Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
 
Hania znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelka kiedyś Homeopatia jest średniej wielkości pięknością. Sunia ma piękne umaszczenie, długą puszysta sierść, która wymaga regularnego czesania. Amelka jest nieufna wobec człowieka, unika kontaktu, najbezpieczniej czuje się w boksie u boku swojej psiej przyjaciółki. Sunia nie przepada za dotykiem człowieka, nie pozwala założyć sobie obroży, nie potrafi chodzić na smyczy, świat poza boksem ją lekko przeraża. Przyszły opiekun powinien mieć doświadczenie w pracy z psami wycofanymi i lękliwymi. Amelka ma około 6,5-7 lat, szacowana data urodzenia 2016r. W schronisku przebywa od grudnia 2017 roku.
Amelka poszukuje doświadczonego i cierpliwego opiekuna, który jest gotów na pracę nad zaufaniem.
Szukamy bezpiecznego domu, na ten moment najlepiej domu z ogrodem i bez małych dzieci.
Amelka jest zaszczepiona, wysterylizowana i posiada mikrochip. Nie wydajemy psów do budy, na łańcuch ani do kojca.
 
Amelka znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hops,
wychudzony, weteran z bliznami walczący o życie na ulicy, ma w końcu dach nad głową i własną budę... ale brakuje mu ludzkiej miłości. Wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony, zaszczepiony szuka wiernego przyjaciela. Odwdzięczy się po sto kroć ! Polajkuj, Udostępnij, Adoptuj !
 
Hops znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/schroniskonadzieja/posts/2017350725177221

Hops 11.09.2022r. został adoptowany!

 
 
 
 
 
 
 
 

Zoja 12.09.2022r została adoptowana!

więcej tutaj: https://www.facebook.com/photo?fbid=133340142779887&set=pcb.133340759446492

 

imię: Zoja
wiek: ur. około 2019r.
płeć: samica
pochodzenie: gmina Dzierzążnia

 

Zoja jest niewielką uroczą sunią. Jej śliczna czarno - brązowa sierść lśni w słońcu a uroku dodaje jej biały żabocik i białe skarpetki. Zoja jest bardzo delikatną sunią. W boksie radośnie szaleje spragniona człowieka, po wyjściu z boksu nieśmiało stąpa w trawie. Zoja jest w schronisku od niedawna. Wciąż jest jeszcze lekko wystraszona ale coraz odważniej zerka na świat. Zojka jest delikatna , spokojna i proludzka. Sunia bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, choć ją on jeszcze troszkę onieśmiela. Przyszły opiekun musi to wziąć pod uwagę i dać Zojce trochę czasu na zaufanie i ośmielenie się. Na pewno odwdzięczy się bezgraniczną miłością

 

Zoja szuka ciepłego i cierpliwego opiekuna.

 

Szukamy dla Zojki w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny.

 

Nie wydamy jej do budy, na łańcuch ani do kojca.

 

Zoja jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona

 
 
 
 
 
 
 
 
Lusia
Lusia to mała młoda i piękna sunia o złotym kolorze sierści i bursztynowych oczach. Jest łagodna, przyjazna i radosna, no i bardzo spragniona bliskości człowieka. Czy komuś uciekła czy tez ktoś ją porzucił???? Jest mega przyjazna, aż trudno uwierzyć, że ktoś mógł się jej pozbyć Lusia jest bardzo energicznym psiakiem, wszędzie jej pełno, rozbrykana nie umie dłużej usiedzieć w jednej pozycji ............ zrobić jej zdjęcie to było nie lada wyzwanie. Chodzenie na smyczy wychodzi jej całkiem nieźle choć podczas spaceru co chwilę podskakuje i skacze na człowieka. Ale można jej to na razie wybaczyć bo dziewczyna jest młoda i rozdaje buziaki na lewo i prawo
 
imię: Lusia
wiek: ur.2020r.
płeć: samica
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
Lusia po kwarantannie będzie przygotowywana do adopcji
Lusia szuka opiekuna, który nauczy ją psich manier i chodzenia na smyczy.
Lusia poszukuje domu, w którym będzie miała własne ciepłe posłanie i pełną miskę.
Nie wydamy jej na zewnątrz do budy, kojca ani na łańcuch.
Kontakt w sprawie adopcji:
601 168 450
609 694 532 po godz. 16.00
Zachęcamy do przemyślanej adopcji.
 
Lusia znajduje się pod linkiem:
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Greta kiedys Hipokryzja od 05.12.2017r.- (samica) chip (6599) 616093900286599

Greta nieduża śliczna sunia rudej maści i w białych skarpetkach. Jej sierść mieni się w słońcu odcieniami złota...czyż nie wygląda pięknie? Ma duże brązowe oczy, które każdego dnia wypatrują swojego człowieka. Greta w pierwszych kontaktach jest nieco wycofana i stroni od bliskiego kontaktu z ludźmi. Nie traktuje człowieka jak przyjaciela, nie ma do niego zaufania. Potrzebuje czasu, żeby się otworzyć, zaufać i współpracować z człowiekiem. Przyszły opiekun będzie musiał wykazać się dużą cierpliwością i poświęcić czas na pracę nad zaufaniem. Greta niestety nie chce wychodzić z boksu. Przy próbie zapięcia obroży szczeka i próbuje ugryźć. Nie wiemy jak chodzi na smyczy.
Greta ma około 6 lat i około 15 kg wagi. W schronisku przebywa od grudnia 2017r.
Greta szuka cierpliwego, spokojnego, wyrozumiałego i przygotowanego na pracę z nią nad zaufaniem.
Na tę chwilę szukamy dla niej domu najlepiej z ogrodem, żeby miała swobodny dostęp do podwórka.
Nie znamy jej stosunku do dzieci i nie wiemy jak reaguje na koty.
Greta jest zaszczepiona, wysterylizowana, odrobaczona i posiada mikrochip.
Nie wydajemy psów do budy, na łańcuch ani do kojca.
Kontakt
609 694 532 po godz. 17.00
 

link do Grety: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100083117063160&set=a.160222123425022


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Julian od 12.06.2019r.- (samiec) chip (9976) 616093900709976

 

wiek: około 5lat (ur.26.12.2017r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
w schronisku od 12.06.2019r.

 

Julian
Ten piękny średniej wielkości pies w typie ONka potrzebuje bardzo domu i dobrego opiekuna. Julian jest wycofanym psem. W boksie czuje się najbezpieczniej. Podchodzi do kraty boksu i da się pogłaskać, jednak nie chce z niego wychodzić. Przestrzeń go paraliżuje, bardzo się wtedy boi. Pozwala sobie bez problemu założyć obrożę ale smyczy nie toleruje. Julian to spokojny ale bojaźliwy pies. Pozwala się głaskać choć jeszcze nie sprawia mu to przyjemności. Julian bardzo potrzebuje opuścić schronisko i zamieszkać z odpowiedzialnym, cierpliwym i spokojnym opiekunem. Najlepszym a nawet jedynym rozwiązaniem będzie dom z ogrodem. Julian potrzebuje cierpliwości i czasu, żeby zaufać człowiekowi, nauczyć się żyć bez boksu i chodzić na smyczy.

 

Julian czeka na cierpliwego, odpowiedzialnego i kochającego opiekuna, który pokaże mu, że człowiek może być dobry. Nowy opiekun musi być spokojny i pracować nad zaufaniem Juliana.
Szukamy dla Juliana domu z ogrodem, do którego będzie miał stały dostęp. Preferowany dom bez małych dzieci.
Nie wydamy go do budy, na łańcuch ani do kojca.
Julian jest zachipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

 

Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Jeśli nie odbierzemy, prosimy o wiadomość sms z imieniem psa. Oddzwonimy.
601 168 450


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jazz  od 16.10.2019r.- (samiec) chip (2066) 616093900532066


 
 
 
 
Jazz to mały, bojaźliwy, niepewny i wystraszony piesek. Nie zaznał on w życiu nic dobrego. Ktoś kiedyś go bardzo skrzywdził. Ktoś kiedyś bardzo upodlił to małe ciałko. Ten ktoś to człowiek. Jazz zawiódł się na ludziach. Jak przywrócić mu wiarę w człowieka? Jak sprawić by Jazz zaczął ufać ludziom i zapomniał o krzywdach jakich od nich doznał? Bo to przecież on, człowiek, powołał go do życia. I to właśnie on, człowiek, nie wywiązał się ze swojego obowiązku opieki nad nim.
Jazz najpewniej i najbezpieczniej czuje się w swoim boksie. Nie ma chęci z niego wychodzić. Jeśli jednak jakimś cudem opuści boks to prawie natychmiast chce do niego wrócić. Przestrzeń go paraliżuje, prawie zastyga w bezruchu lub szuka drogi ucieczki. Cały czas nasłuchuje odgłosów szczekających współmieszkańców i najchętniej by zniknął. Jazz pozwala się głaskać ale jeszcze nie sprawia mu to przyjemności. Ręka człowieka raczej nie kojarzy mu się z niczym dobrym.
Kto pokocha Jazza takiego jakim jest
Kto przytuli go do serca i zabierze do domu
Kto pokaże mu, że świat poza boksem może być piękny a człowiek dobry
Kto nauczy Jazza cieszyć się z kontaktu z człowiekiem
Kto sprawi, że Jazz będzie w końcu szczęśliwy
Jazz ma około 6,5 roku (ur. 2016r.) Do schroniska przyjechał 16.10.2019r. z terenu gminy Dzierzążnia.
Jazz szuka cierpliwego i spokojnego opiekuna.
Szukamy dla Jazza kochającego domu, najlepiej z ogrodem. Jazz powinien na początek mieć swobodę wyjścia z domu bez smyczy.
Nie wydamy go do zamieszkania na zewnątrz, do budy na łańcuch ani do kojca.
Jazz jest zachipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.
Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Jeśli nie odbierzemy, prosimy o wiadomość sms z imieniem psa. Oddzwonimy.
601 168 450
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kambodżanka     od 10.06.2020r.- (samica) 616093900709953

 
 
 
 

Malutka, śliczna i wesoła sunia. Kambodżanka ma dwa oblicza Jedno to ze zdjęć: milutka, przyjazna, wesoła, pogodna, przytulanka uwielbiająca być blisko człowieka. Ale jest i drugie - takie gdy Kambodżanka na widok człowieka szaleje z niepokoju. Jak to możliwe? Ano, Kambodżanka będąc w boksie na widok człowieka wpada w szał szczekania. Nie widzi i nie słyszy wtedy nic. Zajęta szczekaniem nie zwraca uwagi na to co się dzieje, nie podnosi wzroku, nie reaguje na miłe i czułe słowa opiekuna. Sunia znalazła chyba własny sposób na odstraszenie każdego kto choćby pomyśli, żeby się do niej zbliżyć. Ale wystarczy otworzyć bramkę i wejść do środka boksu a ta mała "szczekaczka" staje się Aniołkiem Od razu się przymila, uśmiecha i pcha na kolanka. Bliskość i dotyk człowieka sprawia jej niebywałą przyjemność. Pięknie podaje łapkę, rozdaje buziaki, słucha co się do niej mówi i stara się być blisko opiekuna. Pomimo przyjaznego nastawienia sunia bardzo boi się smyczy. Pozwoliła sobie założyć obrożę ale na tym koniec. Na widok smyczy zaczyna drżeć i chowa się do budy. Marzy nam się, żeby Kambodżanka czerpała radość ze spacerów, biegania i turlania się po trawie. Nie chcieliśmy jej więc dodatkowo stresować wychodzeniem z boksu na siłę. Chcemy, żeby ona sama zdecydowała się wyjść i poznać otaczający ją świat. Tak więc ta sesja zdjęciowa odbyła się w boksie. Mamy nadzieję, że niebawem pokażemy Wam Kambodżankę na zielonym dywanie. Mamy też cichą nadzieję, że ten zielony dywan będzie już w jej własnym kochającym domku

Kambodżanka ma około 5,5 roku. Przyjechała do schroniska 10.06.2020r. z terenu gminy Dzierzążnia.

 

Kambodżanka szuka odpowiedzialnego, spokojnego i cierpliwego opiekuna.
Szukamy dla Kambodżanki domu, który pokaże jej, że świat jest piękny a człowiek dobry. Kambodżanka może zamieszkać w mieszkaniu w bloku.
Nie wydamy jej do zamieszkania na zewnątrz, do budy na łańcuch ani do kojca.
Kambodżanka jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

 

Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Jeśli nie odbierzemy, prosimy o wiadomość sms z imieniem psa, Oddzwonimy.
601 168 450

 

Kambodżanka znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100083117063160&set=a.142949181818983

 
 
 
 
 
 
 
 

Edit: Edek został adoptowany dnia 17.12.2022r.

Kolagen teraz Edek  od 13.08.2020r.- (samiec) 616093901127402

 

Edek pies mega proludzki. Wpatrzony w człowieka, chętnie się przytula, lubi być blisko swojego opiekuna. W pierwszym momencie jest lekko nieśmiały ale łatwo go do siebie przekonać. A kiedy już zaufa to staje się niesamowicie przytulaśnym i oddanym kompanem. Edek jest mniejszym średniakiem o brązowo czarnej sierści i ufnych brązowych oczach. Kto by nie chciał takiego przyjaciela Jednak nikt o niego nie pyta, nikt się jeszcze nim nie zainteresował, nikt a nikt A Edek to cudowny pies o łagodnym usposobieniu i charakterze.
Edek dziś ma około 9 lat (ur. około 2013 roku), pochodzi z gminy Dzierzążnia. Do schroniska przyjechał 13.08.2020 r.
Kiedyś Edek był Kolagenem ale na szczęście już nim nie jest

 

 

Edek szuka najlepszego człowieka na świecie, któremu odda swoje , i który go pokocha i nigdy nie porzuci.
Szukamy dla Edka domu, takiego na całe życie. Edek może zamieszkać w mieszkaniu w bloku.
Nie wydamy go do zamieszkania na zewnątrz, do budy, na łańcuch ani do kojca.
Edek jest zachipowany, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

 

Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Jeśli nie odbierzemy to prosimy o wiadomość sms z imieniem psa. Oddzwonimy.
601 168 450
 
Edek znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lara od 19.08.2022r. (samica) chip 616093901740581 boks nr 30

wiek ok 4 lat.

 

imię: Lara
wiek: około 4 lat (ur. 2018r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
płeć: samica
w schronisku od 19.08.2022 r.

 

Lara to piękna młoda panna. Ma ciekawe i śliczne umaszczenie, w zależności od padającego światła raz jest w stalowym kolorze a innym razem prawie czarna. My uznaliśmy, że to ciemny szary kolor. Lara, jak to młody pies jest bardzo energiczna, wesoła, pogodna i radosna. Chętnie by się jeszcze pobawiła. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, siada mu nawet na kolanka zapominając, że kruszynką niestety już nie jest Marzy nam się, żeby Lara znalazła dom zanim się zasiedzi na dobre w schronisku.

 

Szukamy dla Lary domu, dobrze gdyby to był dom z ogrodem. Jednak mieszkanie w bloku też będzie dobre ale z możliwością wybiegania.
Lara potrzebuje aktywnego opiekuna, który poświęci jej czas na zabawę, wybieganie i naukę.
Nie wydamy suni do budy, na łańcuch ani do kojca.
Lara jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
609 168 450 po godzinie 17.00
Jeśli nie odbierzemy to prosimy o sms z imieniem psa, którego chcą Państwo adoptować.
601 694 532

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oto Frajda
Frajda to młoda, piękna i trochę nieśmiała sunia. Jest bardzo łagodna i delikatna. Jeszcze trochę wystraszona ale skłonna do kontaktu. Frajda to średniej wielkości sunia. Nie lubi zamknięcia, cały czas kombinuje jak się wydostać na zewnątrz ale jest przy tym bardzo delikatna. Trzeba z nią uważać bo to mała kombinatorka
Frajda została oceniona na około 2 lata. Do schroniska przyjechała 1.12.2022r. z terenu gminy Dzierzążnia. Sunia została odłowiona w miejscowości Siekluki. Osoba zgłaszająca uratowała Frajdę przed podążającą za nią chmarą samców zabierając ją na swoją posesję.
Chip nr 616093901740545
Po upływie kwarantanny Frajda będzie przygotowywana do adopcji.
Kontakt do schroniska
609 694 532 po godz. 17.00