Logo Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 

Gmina Dzierzążnia posiada podpisaną umowę ze Schroniskiem "Nadzieja" w Napierkach, Napierki 53, 13-111 Janowiec Kościelny.

Kontakt ze Schroniskiem:

telefon: 609 694 532 lub 601 168 450

e-mail: schronisko.nadzieja@op.pl

 

Szukamy osób chętnych do adopcji psów

odłowionych z terenu naszej gminy.

 
 
 
 
 
Kajtek
wiek: około 4 lata (ur. 2018r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
w schronisku od 24.07.2020r.
 
Kajtek piękny i wesoły pies nadal jest bez domu. W lipcu minęły 3 długie lata odkąd schronisko jest dla niego domem. Czy naprawdę nie ma nikogo kto by zechciał Kajtka za przyjaciela? On jest bardzo towarzyski, energiczny, przyjazny i chętny do nauki. Ma około 5-6 lat, jest średniakiem około 22 kg wagi i marnuje się w schronisku. Kto pokocha Kajtka?
Kajtek powinien zamieszkać z aktywnym opiekunem, który będzie z nim pracował.
 
Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Prosimy o przemyślaną adopcję. Przez złe decyzje najbardziej cierpią psy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hania kiedyś Hibernacja jest średniej wielkości sunią, ma około 6,5 roku. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, wygląda jak pospolity kundelek ale czy to coś złego? Czy dlatego jest bezdomna? Czy nie zasługuje na miłość i opiekę? Otóż Hania bardzo potrzebuje kochającego, cierpliwego i odpowiedzialnego opiekuna. Ona bardzo chce być czyjąś przyjaciółką, chce być głaskana i przytulana. Przy dobrym opiekunie sunia ma szansę otworzyć się na ludzi, otaczający świat oraz żyć szczęśliwie i godnie. Obecnie sunia jeszcze nie ufa ludziom, nadal stroni od nich, woli zacisze budy i towarzystwo koleżanki z boksu. Jednak my bardzo liczymy na to, że znajdzie się dobry człowiek, który wyciągnie pomocną dłoń w stronę Hani, zabierze ją do domu, otoczy opieką i pokarze, że ludzie mogą być dobrzy a świat piękny. Hania mieszka z inną sunią. Suczki dogadują się i są dla siebie nawzajem wsparciem. Hania nie umie chodzić na smyczy, nie lubi zakładać obroży. Przy próbie założenia obroży okazuje niezadowolenie i szczerzy ząbki. Przyszły opiekun Hani powinien mieć doświadczenie w pracy z psami wycofanymi i lękliwymi. Hania potrzebuje czasu na otworzenie się i zaufanie człowiekowi.
Szukamy dla Hani cierpliwego, odpowiedzialnego i troskliwego opiekuna.
Preferowany dom z ogrodem i bez małych dzieci.
Nie wydajemy psów do kojca, na łańcuch, do budy.
Hania jest wysterylizowana, zaszczepiona i posiada chip.
Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
 
Hania znajduje się pod linkiem:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Julian od 12.06.2019r.- (samiec) chip (9976) 616093900709976

 

wiek: około 5lat (ur.26.12.2017r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
w schronisku od 12.06.2019r.

 

Julian ma około 6 lat a od 4 lat czeka w schronisku na swój własny dom Te większe i te całkiem duże psy mają pod górę.... najczęściej nikt ich nie chce Nikt nie chciał Juliana kiedyś i nikt o niego nie pyta teraz.... Ale nad każdą górą co dzień wstaje i świeci słońce
Julian jest super psem jeszcze nie odkrytym do końca. Jeszcze nie wierzy i nie ufa człowiekowi na 100% ale jest na najlepszej drodze, żeby się otworzyć i obdarzyć kogoś zaufaniem i miłością Julian jest potulnym psem, bojaźliwym i lękliwym, jednak gdy kogoś pozna lepiej zaczyna cieszyć się na jego widok, chętniej do niego podchodzi i nie ma oporów przed dotykiem. Julian niestety nadal nie umie chodzić na smyczy.
Najlepszym domem dla Juliana będzie ten z ogrodem, żeby mógł sobie spacerować po nim i powoli uczyć się chodzenia na smyczy. Szukamy dla niego opiekuna doświadczonego w pracy z psami lękliwymi.
 
Kontakt w sprawie adopcji
609 694 532 po godz. 17.00
Prosimy o przemyślaną adopcję. Przez złe decyzje najbardziej cierpią psiaki.

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lara od 19.08.2022r. (samica) chip 616093901740581 boks nr 30

wiek ok 4 lat.

 

imię: Lara
wiek: około 4 lat (ur. 2018r.)
pochodzenie: gmina Dzierzążnia
płeć: samica
w schronisku od 19.08.2022 r.

 

Lara to piękna młoda panna. Ma ciekawe i śliczne umaszczenie, w zależności od padającego światła raz jest w stalowym kolorze a innym razem prawie czarna. My uznaliśmy, że to ciemny szary kolor. Lara, jak to młody pies jest bardzo energiczna, wesoła, pogodna i radosna. Chętnie by się jeszcze pobawiła. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, siada mu nawet na kolanka zapominając, że kruszynką niestety już nie jest Marzy nam się, żeby Lara znalazła dom zanim się zasiedzi na dobre w schronisku.

 

Szukamy dla Lary domu, dobrze gdyby to był dom z ogrodem. Jednak mieszkanie w bloku też będzie dobre ale z możliwością wybiegania.
Lara potrzebuje aktywnego opiekuna, który poświęci jej czas na zabawę, wybieganie i naukę.
Nie wydamy suni do budy, na łańcuch ani do kojca.
Lara jest zachipowana, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
601 168 450 po godzinie 17.00
Jeśli nie odbierzemy to prosimy o sms z imieniem psa, którego chcą Państwo adoptować.
609 694 532

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oto Frajda
Frajda to młoda, piękna i trochę nieśmiała sunia. Jest bardzo łagodna i delikatna. Jeszcze trochę wystraszona ale skłonna do kontaktu. Frajda to średniej wielkości sunia. Nie lubi zamknięcia, cały czas kombinuje jak się wydostać na zewnątrz ale jest przy tym bardzo delikatna. Trzeba z nią uważać bo to mała kombinatorka
Frajda została oceniona na około 2 lata. Do schroniska przyjechała 1.12.2022r. z terenu gminy Dzierzążnia. Sunia została odłowiona w miejscowości Siekluki. Osoba zgłaszająca uratowała Frajdę przed podążającą za nią chmarą samców zabierając ją na swoją posesję.
Chip nr 616093901740545
Po upływie kwarantanny Frajda będzie przygotowywana do adopcji.
Kontakt do schroniska
609 694 532 po godz. 17.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Astra jest piękną, mądrą, spokojną i przyjazną sunią Dlaczego więc mimo tylu zalet jest bezdomna Może dlatego, że ten który miał się nią opiekować, zaniedbał swój obowiązek Przyczyna Pewnie ciąża, w którą ona sama zajść nie chciała ale wyboru biedna niestety nie miała To człowiek, jej opiekun, powinien był zadbać o jej bezpieczeństwo, o sterylizację. Nie było by wtedy ciąży i może Astra nie byłaby dziś bezdomna...A może byłaby mimo to bezdomna ale nie byłaby w ciąży...A tak to....sponiewierana, zgwałcona przez psy, w ciąży szukała spokojnego miejsca by urodzić...i znalazła takie miejsce na cmentarzu w sołectwie Kucice, gmina Dzierzążnia. Tam została zauważona, zgłoszona do gminy i odłowiona. Dalszy ciąg jej poniewierki to zamieszkanie w schronisku. Teraz Astra już nie jest w ciąży. Teraz ma dach nad głową, wodę i jedzenie w misce. Teraz nie musi się martwić o siebie i swoje potomstwo. Ale teraz Astra już nie jest wolna i nadal jest bezdomna. Nie ma swojego człowieka, który ją przytuli, pogłaszcze i uspokoi, gdy się boi. Astra jest bardzo przyjazna, spokojna i delikatna. Lubi towarzystwo człowieka, chętnie się przytula ale nie jest nachalna. Jej oczy wyrażają ogromny smutek. Widać w nich zawód człowiekiem ale mimo to Astra nie odwraca się od ludzi, nadal pragnie ich towarzystwa. Astra jest uroczą w średnim wieku i o pięknym umaszczeniu suczką. Waży około 20 kg.

Szukamy dla Astry domu, w którym będzie kochana i zaopiekowana jak na to zasługuje. 

Astra może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i mieszkaniu w bloku. 

Astra jest zaszczepiona, odrobaczona i posiada zarejestrowany mikrochip. 

Nie znamy jej stosunku do dzieci ani reakcji na koty. 

Nie wydajemy psów do budy, na łańcuch ani do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji 609 694 532 po godz. 17.00

Adopcja psa to duża odpowiedzialność. Pies to nie zabawka. Prosimy o przemyślaną adopcję. Przez złe decyzje najbardziej cierpią psiaki.

odłowiona 25.07.2023r. (samica) chip 616093901736450

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kacper - nieduży piesek w średnim wieku
 
Piesek jest bardzo wystraszony i nieufny. Boi się bardzo i w zbyt bliskim kontakcie z człowiekiem warczy, i pokazuje ząbki.
W schronisku od 28.10.2023r.
 
 
UDOSTĘPNIAMY
Szukamy starych lub nowych domów dla psiaków
Kontakt
609 694 532
poniedziałek - piątek po godz. 17.00, sobota 10.00 - 17.00
 
 
 
 

Kacper

 
 
 
 
 
 
 
 
KODI - samiec tricolor, średniej wielkości. Pies został znaleziony w miejscowości Nowe Sarnowo, gmina Dzierzążnia, powiat płoński, woj. mazowieckie. Samiec jest wychudzony i ma ślady po pogryzieniu.
Przyjęty do schroniska 14.05.2024r.

Mikrochip: 616093901740880

 
 
 
 
 
 
 
 

Pola

 
 
 
 
 
 
 
 

Beza