Logo Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 
 
 
 
 

Mając na uwadze potrzeby naszych mieszkańców, a także chcąc wspomóc lokalnych producentów Starostwo Powiatowe w Płońsku postanowiło umożliwić mieszkańcom naszego powiatu promocję ich produktów i wyrobów oraz dać szansę na prowadzenie sprzedaży, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie i uruchomić „Wirtualny Targ Powiatu Płońskiego”

Inicjatywa powstała z potrzeby mieszkańców powiatu płońskiego, którzy przez epidemię i wprowadzone w zw. z nią środki ostrożności nie mogą prowadzić sprzedaży swoich produktów i wyrobów. Stan epidemii przyczynił się do ograniczenia zakupów i zamknięcia okolicznych targowisk.

Rolnicy, drobni wytwórcy i lokalni producenci żywności z terenu powiatu płońskiego i okolic mogą wystawiać swe oferty i prowadzić sprzedaż, a mieszkańcy zaś mogą kupić lokalne, świeże produkty, tj. jaja, warzywa, owoce, wędliny, nabiał i wiele innych.

Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców w tym trudnym czasie!

Poniżej przesyłamy link do „Wirtualnego Targu Powiatu Płońskiego”:

https://www.facebook.com/Wirtualny-Targ-Powiatu-Płońskiego-113390446980880/