Logo Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokaz slajdów w nagłówku (1) Pokaz slajdów w nagłówku (2) Pokaz slajdów w nagłówku (3) Pokaz slajdów w nagłówku (6) Pokaz slajdów w nagłówku (7) Pokaz slajdów w nagłówku (8)
 
 
 
 

 

Wójt Gminy Naruszewo zwraca się z uprzejmą prośbą o udostępnienie, na Państwa stronach internetowych oraz na profilach w mediach społecznościowych, informacji o możliwości głosowania na projekt podregionalny zlokalizowany na terenie Gminy Naruszewo. Zadanie pn.Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców województwa mazowieckiego poprzez budowę chodnika w miejscowości Nowe Naruszewo, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 571” zostało zgłoszone przez naszych mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Szczegółowy opis znajduje się na stronie internetowej https://bom.mazovia.pl/projekt/118.

            Głosowanie trwa do 16 listopada 2020 r. Aby zagłosować należy wejść na stronę https://bom.mazovia.pl/ następnie kliknąć „głosuj online”. Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z zasadami głosowania oraz kliknięcie „rozpocznij głosowanie”. Z puli projektów podregionalnych prosimy o wybór zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców województwa mazowieckiego poprzez budowę chodnika w miejscowości Nowe Naruszewo, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 571” opatrzonego numerem 117.

            Dzięki Państwa życzliwej pomocy możliwe będzie zrealizowanie inwestycji zgłoszonej przez naszych mieszkańców. Realizacja zadanie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

            Pamiętajmy, że każdy głos się liczy!

 

Link do strony Gminy Naruszewo z informacją o projekcie:

http://www.naruszewo.pl/pl/budzet-obywatelski-mazowsza-projekt-z-gminy-naruszewo-pozytywnie-oceniony